POMOC
Infolinia: +48 733 182 182


Strona Główna  /  Broszura reklamowa

BROSZURA REKLAMOWA

 

Świetną promocją działalności jest broszura reklamowa. Zawiera wszelkie informacje dotyczące produktów i usług. Zapoznaje klientów z asortymentem lub przekazuje komunikaty. Zachęca do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa. W CYFROWO.COM.PL zadbamy o najlepszą jakość druku, solidny papier i estetyczne projekty.

 

Wybierz rodzaj oprawy

Sam skomponuj dokładnie taki produkt, jaki potrzebujesz. Zacznij od wyboru oprawy. Zostaniesz przeniesiony do kalkulatora, gdzie będziesz mógł samodzielnie wykonać wycenę.

 

Broszura – co to?

Co to jest broszura? Przeciętna broszura reklamowa składa się z arkuszy wypełnionych informacjami. Może mieć nawet do kilkudziesięciu stron. Katalogi różnią się od siebie pod wieloma względami, między innymi formatem czy gramaturą papieru. Kluczowe jest również odpowiednie projektowanie graficzne i treść. Muszą być w pełni dopasowane do potrzeb zamawiającego i adekwatne do charakteru broszury.

Mogą pełnić dwie zupełnie różne funkcje – reklamową i informacyjną. Przeciętna broszura reklamowa zawiera treści związane z firmą i jej ofertą. Dbamy, by zachęcała profesjonalnym wykonaniem. Broszura informacyjna zwykle służy zwięzłemu czy obrazowemu przekazaniu komunikatów.

 

Broszury reklamowe

Jak ulotki i plakaty – muszą zwrócić uwagę klienta. To materiały reklamowe, które są zarówno źródłem informacji, jak i promocją. Grupę potencjalnych klientów należy zachęcić od pierwszego spojrzenia, za co odpowiada projekt graficzny. Własne zdjęcia i merytoryczna treść mówi o ofercie najlepiej. Drukowanie broszur do użytku w przedsiębiorstwie pokaże, że klient może czuć się zaopiekowany.

Druk broszur reklamowych jest strategią marketingową, która idealnie uzupełni tę w mediach społecznościowych. Zawiera się w niej wszelkie informacje na temat usługi czy promuje produkt. Podkreśla się również wartości firmy czy jej cel. To również sposób, by dotrzeć do osób starszych. Warto zadbać więc o stonowany projekt broszury. Co najważniejsze, potencjalny klient musi poznać lokalizację przedsiębiorstwa i kontakt do niego.

 

Broszury informacyjne

Co to broszura informacyjna? To katalog przeznaczony do szerzenia informacji. Zwykle służy urzędom czy placówkom opieki zdrowotnej. Za pomocą ilustracji grupa odbiorców lepiej zrozumie istotny komunikat. Projekt zawiera więc często infografiki. Ten produkt ma przede wszystkim służyć zwiększeniu świadomości społecznej.

 

Broszura reklamowa w firmie

Druk broszury to jeden z podstawowych elementów promocji przedsiębiorstw. Z drukarnią CYFROWO.COM.PL broszury reklamowe Państwa firmy będą solidne, oryginalne i zachęcające. Decydując się na broszurę, zapoznają Państwo nowych klientów z wachlarzem swoich usług, jednocześnie podkreślając profesjonalizm. Gdzie można to wykorzystać?

Broszurę reklamową można wręczyć klientowi w siedzibie firmy lub w okolicy. Co ważne, nie znikną jak reklamy internetowe. W dodatku zawierają znacznie więcej treści. Odbiorcy mogą zapoznać się z nimi w domu. Takie produkty są wizytówką przedsiębiorstwa. Będą reprezentować firmę na wszelkich spotkaniach, targach czy konferencjach. Z tego powodu broszura reklamowa musi być profesjonalnie wykonana.

 

Wydruk broszury reklamowej

Aby cieszyć się broszurą reklamową najlepszej jakości, serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty drukarni CYFROWO.COM.PL. U nas druk broszur reklamowych odbywa się na wysokiej klasy urządzeniach. Tworzymy na wielokrotnie testowanym sprzęcie, a broszury reklamowe kontrolujemy na każdym etapie produkcji. Nasz zespół to grupa profesjonalistów, których łączy doświadczenie, jak i pasja. Stawiamy czoła nawet największym wyzwaniom. Działamy sprawnie i dokładamy wszelkich starań, by każda broszura reklamowa spełniała oczekiwania klienta.

 

Druk i projekty graficzne broszur reklamowych

Poza drukiem, z chęcią wykonamy również design. Posiadamy własne studio graficzne, które zadba o każdy element wyglądu Twojej broszury. Profesjonalnie wykonany druk i projekt zapewnia pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa. Nie bez powodu broszurę muszą wykonać fachowi graficy i doświadczone drukarnie. Tak jak przy ulotce źle wykonany design i słaby druk może odrzucać, tak samo będzie odpychać nas od przeczytania broszury. Nie można więc tego bagatelizować. Komunikacja wizualna firmy sugeruje jej prezentowane wartości, autorytet i doświadczenie w branży. Liczy się nie tylko czcionka i ułożenie logo, a cały układ grafiki. Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertą naszych prac graficznych i druku broszur.

 

Projekt broszury reklamowej w drukarni CYFROWO.COM.PL

Nasze projekty graficzne są w pełni zindywidualizowane. Każda broszura, ulotka czy plakat jest wyrażeniem działalności Klienta. Dbamy więc o odpowiednią komunikację, by jak najlepiej dopasować się do Państwa preferencji. Dzielimy się również własną wizją, zgodnie z wieloletnim doświadczeniem. Każdą broszurę reklamową projektujemy tak, by rzetelnie przekazywała informacje w miłej dla oka formie. Kształty, kolorystyka i inne elementy grafik mają ogromne znaczenie w reklamie.

 

Druk broszury – cennik

Broszura reklamowa – co wpływa na jej cenę? To nie tylko papier czy format broszury. To też strony, tłoczenie na okładce, nakład i tryb realizacji. Niezwykłe znaczenie ma również rodzaj oprawy. Oferujemy:

 • katalogi szyte – arkusze papieru połączone zeszytowo dwoma metalowymi zszywkami;
 • katalogi klejone – oprawa miękka uzyskana poprzez połączenie kartek środka specjalnym klejem. Całość okala gruba okładka. W tej formie oprawy wydawane jest 90% książek na polskim rynku;
 • katalogi spiralowane – oprawa uzyskana dzięki połączeniu wszystkich kartek – zarówno środka, jak i okładki – metalową spiralą dostępną w różnych kolorach.

Ważne jest także zachowanie barw czarno-białych lub koloru. To również znacznie wpływa na koszt. Jeśli wiemy, jaki druk broszur nas interesuje – dokładny cennik znajdziemy na stronie. Kwota za nakład pojawi się po uzupełnieniu niezbędnych informacji.

 

Drukowane materiały reklamowe

Jednym z najlepszych sposobów na promocję usług jest właśnie forma broszury. Druk cyfrowy to popularne rozwiązanie, wykorzystywane przy małoformatowych materiałach. Dzięki temu broszury reklamowe czy ulotki są produkowane nadzwyczaj szybko. Taka metoda marketingu jest stosunkowo tania. Na broszury reklamowe w niewielkiej liczbie może sobie pozwolić wiele małych przedsiębiorstw. Swobodnie będą Państwo również manewrować tym, kim są odbiorcy reklamy.

 

Drukowanie broszury – zastosowania

Do czego zwykle przeznaczone są broszury? Jakie są możliwości ich wykorzystania?

 • promocja nowości – to najczęstsze zastosowanie. Broszura reklamowa zapozna zarówno stałych, jak i potencjalnych klientów z kolejnymi produktami;
 • przedstawienie asortymentu – to informacja o stałych usługach, które można znaleźć w danym przedsiębiorstwie. Może stanowić swego rodzaju portfolio;
 • edukacja – służy przekazywaniu wiedzy na tematy społeczne, zdrowotne czy finansowe;
 • zbiór informacji – jeśli klienci danego przedsiębiorstwa często mają podobne pytania, taka broszura rozwieje wszelkie wątpliwości. Może składać się z najważniejszych wiadomości lub mieć formę FAQ.

 

Broszura reklamowa – jaki format wybrać?

Format broszury ma duże znaczenie. Od tego zależy, czy zmieszczą się na niej wybrane fotografie, grafiki i teksty. Nie można również zapomnieć o logo firmy. Jeśli chcą Państwo uświadomić klientów na temat własnej działalności i zawrzeć wiele treści – wybierzmy format A4 (210 × 297 mm). Przy minimalistycznej broszurze dobre będą A5 (148 × 210 mm), A6 (105 × 148 mm) czy DL (99 × 210 mm).

 

Co powinna zawierać broszura reklamowa?

Podobnie jak ulotki – nigdy nie wiadomo, w czyje ręce trafi katalog. Zanim więc zostaną oddane propozycje projektów, sprawdźmy, czy zawierają podstawowe informacje dotyczące przedsiębiorstwa. Dlaczego? Jeśli nie znajdzie się tam choćby jeden sposób, w jaki można się skontaktować z firmą, może dojść do utraty potencjalnego klienta. W broszurze warto zawrzeć:

 • nazwę przedsiębiorstwa;
 • numer telefonu do biura;
 • adres siedziby;
 • e-mail;
 • adres strony internetowej;
 • nazwę lub adres profilu firmy w mediach społecznościowych.

Nie jest to ulotka, by wypełniać ją po brzegi danymi. Należy jednak pamiętać o możliwości kontaktu lub pewnych elementach identyfikacyjnych.

 

Odpowiednia drukarnia broszur

Drukarnia broszury dla przedsiębiorstwa musi wykazać się najlepszymi urządzeniami. Nasz nowoczesny park maszyn zapewnia najwyższą jakość druku przy szybkiej pracy. Jesteśmy fachowcami – specjalizujemy się produkcji małych serii. Zwykle jest to od 25 do 500 sztuk. Wykonamy jednak usługi również w zakresie 2000 sztuk. Dzięki temu można dokonać wydania broszur reklamowych nawet tego samego dnia roboczego. Oferujemy również stałego opiekuna do Państwa dyspozycji w zakresie doradztwa. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!