POMOC
Infolinia: +48 733 182 182


 
Strona Główna  /  Najczęściej zamawiane
 

Wybierz produkt i wykonaj kalkulację online!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W łatwy i szybki sposób mogą Państwo samodzielnie wykonać dowolną kalkulację. W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych konsultantów.

Tu skomponują Państwo samodzielnie dokładnie taki produkt, jaki jest potrzebny. Poniżej znajduje się lista najczęściej wybieranych opcji. Jeżeli nie ma wśród nich asortymentu, którego Państwo szukacie, zachęcamy do odwiedzenia strony głównej i zapoznania się ze pełną listą kategorii. Po wyborze jednej z poniższych ikon, strona wyświetli szczegółowy kalkulator, gdzie samodzielnie można będzie wykonać wycenę.

 

Klienci z Chorzowa zamawiali najczęściej:

 

 

Drukarnia cyfrowa w Chorzowie

 

Przenosząc siedzibę CYFROWO.COM.PL do Chorzowa, mieliśmy nadzieję nie tylko zwiększyć efektywność naszej pracy, ale również polepszyć komunikację z innymi śląskimi miastami w taki sposób, aby nasze produkty mogły szybciej docierać do klientów. Teraz już wiemy, że to był najlepszy wybór.

Jeśli interesuje Państwa drukarnia cyfrowa Chorzów z pewnością zaspokoi wszelkie potrzeby z tym związane. Nasza praca w tym mieście została już doceniona. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w tej branży. Nie boimy się nowych wyzwań i podchodzimy do klienta indywidualnie. Dlatego też oferujemy możliwość wykonania niestandardowych projektów, które nie są dostępne w naszym serwisie. Wystarczy skontaktować się z naszymi przedstawicielami, którzy służą radą w konkretnym przypadku oraz są w stanie dokonać indywidualnej wyceny przedstawionego produktu. W razie zastosowania oryginalnego profilu kolorystycznego możemy wykonać wydruk próbny i wysłać go na wskazany przez Państwo adres kurierem – wyłącznie w cenie kosztu transportu oraz wydruku arkusza.

Czas realizacji powierzonych nam zleceń to zazwyczaj 24-48 godzin. Ze względu na dobrą lokalizację przy samej tracie Katowice-Bytom termin wysyłki lub dostarczenia gotowego produktu też jest niewielki. Dbamy o to, aby nasze usługi były wykonywane w tempie pozwalającym jednocześnie na stworzenie odpowiedniej jakości produktu, jak i jego ekspresową realizację. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc nawet w sytuacjach kryzysowych, gdy okazuje się, że zaistniała nagła potrzeba na druk. Wybierając szybki druk cyfrowy Chorzów okazuje się najlepszym miejscem do rozejrzenia się w tej branży. Proponujemy dwa tryby wykonywania zleceń: standardowy (najszybszy) oraz ekonomiczny (tańszy, ale z trochę dłuższym czasem oczekiwania). Możemy zagwarantować, że nasza firma do każdego zadania podchodzi z taką samą skrupulatnością, niezależnie do wybranej opcji. To jedynie ułatwienie i korzystny wybór dla tych z Państwa, którzy liczą się z czasem.

To wszystko nie byłoby możliwe, gdybyśmy nie pracowali na najlepszym dostępnym na rynku sprzęcie. Jeśli szukają Państwo profesjonalnego miejsca na druk Chorzów i nasza firma nie zawiodą. Zaawansowane specjalistyczne maszyny są w stanie wykonać nawet najtrudniejszą pracę z niebywałą precyzją niedostępną dla innych urządzeń. Nasi specjaliści codziennie doglądają sprzęt, aby nie uległ niechcianemu rozkalibrowaniu. Wypracowaliśmy własne innowacyjne standardy kontroli urządzeń i weryfikacji jakości ich pracy, aby mieć pewność, że za każdym razem zrealizujemy i dostarczymy gotowy projekt bez żadnych uchybień. Profesjonalny zespół drukarzy oraz szybkie i najnowocześniejsze maszyny drukujące to klucz do sukcesu. Dla nas najważniejsze pozostaje to, czy klient jest zadowolony z osiągniętego efektu, ale również to, czy my sami możemy się pod naszym dziełem podpisać. Z tego właśnie powodu dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca była jak najlepsza.

Druk cyfrowy Chorzów - to nie tylko druk na papierze. Posiadamy w swojej ofercie usługi druku cyfrowego na przedmiotach płaskich typu długopisy z nadrukiem, kalendarze książkowe z nadrukiem na okładce, druk cyfrowy na gadżetach reklamowych. Drukarnia cyfrowa Chorzów to także usługi grawerowania i cięcia laserem. Oferujemy zarówno znakowanie długopisów i upominków, jak również wycinanie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów w gotowym produkcie. W drukarni cyfrowej w Chorzowie znajdą państwo ponadto cały wachlarz usług introligatorskich z cyfrowym drukiem złotem czy srebrem włącznie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Chorzowie. Oferujemy szybki i fachowy druk cyfrowy na terenie całego miasta.