POMOC
Infolinia: +48 733 182 182


 
Strona Główna  /  Najczęściej zamawiane
 

Wybierz produkt i wykonaj kalkulację online!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W łatwy i szybki sposób mogą Państwo samodzielnie wykonać dowolną kalkulację. W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych konsultantów.

Tu skomponują Państwo samodzielnie dokładnie taki produkt, jaki jest potrzebny. Poniżej znajduje się lista najczęściej wybieranych opcji. Jeżeli nie ma wśród nich asortymentu, którego Państwo szukacie, zachęcamy do odwiedzenia strony głównej i zapoznania się ze pełną listą kategorii. Po wyborze jednej z poniższych ikon, strona wyświetli szczegółowy kalkulator, gdzie samodzielnie można będzie wykonać wycenę.

 

Klienci z Rudy Śląskiej zamawiali najczęściej:

 

 

Drukarnia cyfrowa w Rudzie Śląskiej

 

Dynamiczny rozwój Rudy Śląskiej zwiększa także rynek usług drukarskich. Między innymi z tego względu nie chcieliśmy rezygnować z udostępnianiem naszego serwisu dla miasta. Jednak najważniejszym motywem było dalsze utrzymanie partnerskich kontaktów z klientami, z którymi współpracowaliśmy przez wiele lat.

Z chęcią rozszerzamy naszą działalność dalej. Szukając dobrego miejsca na druk Ruda Śląska powinna przyjść Państwu na myśl jako pierwsza. To tutaj oferujemy szybką realizację nadesłanych projektów i profesjonalną jakość ich wykonania. Pomimo przeniesienia siedziby Cyfrowo.com.pl do Chorzowa, jesteśmy doskonale skomunikowani z Rudą Śląską i innymi miastami rejonu. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć gotowy produkt w najszybszym możliwym terminie. Część zleceń wykonujemy w ciągu zaledwie jednego dnia roboczego. W ten sposób mogą Państwo otrzymać wydruk już następnego dnia, najpóźniej pojutrze (na pracę kurierów nie mamy wpływu). Jeśli chodzi o druk cyfrowy Ruda Śląska jest miejscem, w którym naprawdę nie trzeba długo czekać na swoje zamówienie w tym zakresie. Proponujemy zawsze dwie opcje realizacji: standardową, która jest najszybsza, oraz ekonomiczną, czyli tańszą, ale zwiększającą czas oczekiwania. Ponadto możemy zamówić kuriera z dostawą na sobotę, co jest znacznym ułatwieniem w sytuacjach kryzysowych, gdy produkt musi jak najprędzej znaleźć się w Państwa biurze.

Wykonujemy kalendarze, plakietki, wizytówki, katalogi i inne metodą druku cyfrowego. Szczególnej uwadze polecamy nasze ulotki Ruda Śląska wykazuje duże zapotrzebowanie na taką formę reklamy. Jest idealnym rozwiązaniem dla firm potrzebujących zwiększyć zasięg, łatwiej dotrzeć do klientów i zbudować rozpoznawalność. Technologia z której korzystamy pozwala nie tylko na szybki druk, ale także na to, aby produkt sprawiał dobre wrażenie – to wizytówka zarówno dla nas, jak i dla klientów. Jeśli chodzi o plakaty Ruda Śląska również wiele oferuje w tym zakresie. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby plakaty wyróżniały się swoją jakością na tle innych w mieście. Służymy pomocą pod względem technicznym – fachowy zespół naszej firmy potrafi wychwycić wszystkie nieścisłości uniemożliwiające poprawny druk i kontaktują się z klientem w sprawie ewentualnych poprawek. Dopiero po uzyskaniu pewności co do spełnienia wymogów druku, przystępują do swojej pracy. To gwarantuje, że plakaty i ulotki wychodzące spod naszej ręki będą rzeczywistą promocją obu przedsiębiorstw – naszego i Państwa.

W kwestii takiej jak drukarnia cyfrowa Ruda Śląska nie zawodzi. Znajdą tutaj państwo szeroką ofertę na wydruk z użyciem najnowocześniejszych technologii. Postawiliśmy na korzystanie z maszyn pochodzących z Ameryki i Japonii, ponieważ to one są najbardziej niezawodne oraz pozwalają na szybką i komfortową pracę, która przekłada się na odpowiedni poziom wykonania. Maszyny są codziennie doglądane, aby nie uległy rozkalibrowaniu. W ten sposób uzyskujemy pewność fachowej realizacji nadesłanych projektów.

Druk cyfrowy Ruda Śląska - to nie tylko druk na papierze. Posiadamy w swojej ofercie usługi druku cyfrowego na przedmiotach płaskich typu długopisy z nadrukiem, kalendarze książkowe z nadrukiem na okładce, druk cyfrowy na gadżetach reklamowych. Drukarnia cyfrowa Ruda Śląska to także usługi druku wielkoformatowego. Dysponujemy najnowocześniejszymi urządzeniami drukującymi w najwyższej możliwej jakości. Nasz druk Ruda Śląska jak i jej mieszkańcy i pobliskie firmy doceniają za duży nacisk na powtarzalność kolorystyczną i dbałość o szczegół.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na druk cyfrowy i kontakt z naszymi przedstawicielami, którzy pomogą w wycenie oraz doradzą najlepsze rozwiązania.